Як повідомляють в соцмережах, цей водій Bentley регулярно паркується на пішохідному переході.

Водій Bentley, який необачно припаркував своє авто на пішохідному переході біля ТЦ “Агромат” на вулиці Булаховського в столиці, отримав штраф від Людмили Мілевич, яку було визнано “найсексуальнішою поліцейською Києва”. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Влад Антонов.

“Водій Бентлі, який регулярно паркується на пішохідному переході на Бухаховського Агромат оштрафований Людмилою Мілевич на 510 гривень”, – написав Антонов.

Втім, журналіст відмітив, що з огляду на вартість автівки, яка становить 300 000 доларів, її власник може собі дозволити паркування з порушенням правил протягом 43-х років.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/31.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/31-150x150.jpgYuliyaКиївСвятошинський районСуспільствоЛюдмила Мілевич,патрульна поліція КиєваЯк повідомляють в соцмережах, цей водій Bentley регулярно паркується на пішохідному переході. Водій Bentley, який необачно припаркував своє авто на пішохідному переході біля ТЦ 'Агромат' на вулиці Булаховського в столиці, отримав штраф від Людмили Мілевич, яку було визнано 'найсексуальнішою поліцейською Києва'. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Влад Антонов. 'Водій...| Київської області та України | Kiev Time