Кращі пластичні хірурги Києва

Сьогодні ми розкажемо про кращіх пластичних хірургыв Києва

Отже хочемо представити вашій увазі кращих пластичних хірургів Києва.

Це найкращі пластичні хірурги, що працюють у Києві , відрізняються в залежності від галузі естетичної хірургії.
Оцінюючи їх популярності ми створили експертний рейтинг. У цьому рейтингу є 
багато імен, яких ми можемо назвати  естетичними хірургами знаменитостей, і коли ми подивимося на особи та естетичні операції знаменитостей, буде видно, наскільки успішно було виконано ці хірургічні операції.

Пропонуємо вам список найкращих пластичних хірургів Києва. Ви повинні знати, що цей список був складений суб’єктивно зареєстрованими та незареєстрованими лікарями Асоціації  пластичної хірургії , і вам слід провести набагато більше досліджень на вибір лікаря.

Пластичний хірург – це лікар, який допомагає людям повернути упевненість у собі, а тілу – природну красу.

Пластичний хірург спеціалізується на виправленні (корекції) вроджених чи набутих візуальних дефектів тіла за допомогою інноваційних технологій естетичної медицини.

Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи ефективно поєднують наукову та практичну діяльність, завдяки чому в їхньому арсеналі – лише новітні методи пластичної хірургії.

Чому потрібно звертатися до кращого хірурга

Завдання пластичного хірурга – корекція частини тіла із відновленням чи створенням максимально природної форми. Щоб виглядати молодими та красивими, багато жінок та чоловіків йдуть на різні операції – цими завданнями також займається пластичний хірург.

№1 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Роман Миронович Левицький

Левицький Роман Миронович – хірург вищої категорії з 27-річним досвідом роботи у пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.

№2 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Работенко Світлана Анатоліївна

Вона працює головним лікарем клініки естетичної медицини Vidnova. У 2019 році доктори прийняли Американське товариство пластичних хірургів (ASPS).

На персональному сайті Світлана Роботенко постійно розміщує інформацію про виконані роботи та веде блог. Про інтерес до послуг лікаря свідчать 27,3 тис. передплатників у Instagram. Основна спеціалізація пластичного хірурга – відновлення тіла після пологів. Але також часто лікар проводить операції у сфері ринопластики, блефаропластики, ліпофілінгу.

№3 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Камінський Едгар Анатолійович

Спеціалізація доктора Камінського – пластична хірургія. Едгар Анатолійович проводить ліпосакцію та абдомінопластику, виконує рино-, ото- та блефаропластику, ліпофілінг особи, молочних залоз, сідниць. Видаляє доброякісні новоутворення молочної залози.

№4 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Максим Сергійович Іванчук

Це найнеоднозначніший пластичний хірург, але при цьому його послуги мають великий попит. Спочатку пластичний хірург працював лікарем-косметологом. Сьогодні він робить операції у власній клініці у Києві, яка називається «Клініка пластичної хірургії Максима Іванчука».

№5 ПЛАСТИЧНИЙ ХІРУРГ

Зиков Валентин Анатолійович

Пластичний хірург Валентин Зиков виконує операції із пластики грудей та тіла. Зазначимо, фахівець багато показує ліпоскульптурування – формування фігури за рахунок пересадки власної жирової тканини.

Найкращі пластичні хірурги Києва у своїй роботі використовують високоякісне обладнання, сучасні матеріали та інноваційну техніку, що дає змогу отримати оптимальні результати. Найпопулярніші види операцій:

  1. Пересадка волосся. Унікальна методика, яка використовується як основа відновлення волосся, якщо інші способи виявили неефективними;
  2. Мамопластика. Це пластика грудей , яка дозволяє виправити форму залоз. Згодом форма грудей змінюється, втрачається пружність. Обвисання, розтяжки та зниження пружності – все це причини втрати краси та впевненості у собі, хороші пластичні хірурги швидко усунуть дані дефекти;
  3. Ліпосакція – оперативне втручання , що провокує можливість усунення зайвих накопичень жиру. Проведення таких маніпуляцій вимагає від приватного лікаря неймовірної майстерності та знань, щоб дотримати необхідну симетричність;
  4. Глютеопластика – серія пластичних операцій, вкладених у зміну форми, і навіть обсягу сідниць. Попередньо обов’язково проводиться обстеження. Дуже важливо правильно підібрати той обсяг, який потрібен на вимогу клієнта і в той же час не стане основою виникнення складнощів і проблем;
  5. Брахіопластика – усунення всіх проблем у верхній зоні руки (якщо шкіра стала в’ялою і почала провисати);
  6. Феморопластика – пластичні маніпуляції гомілки та внутрішньої сторони стегна;
  7. Вагінопластика, лабіопластика – пластика інтимної зони;
  8. Платизмопластика застосовується у разі виникнення проблем у зоні шиї. Дозволяє позбавитися зайвого жиру, а також усуває всі ознаки старіння;
  9. Панікулектомія – усуває зайву шкіру після значного зменшення маси тіла;
  10. Підтяжка обличчя – передбачає усунення всіх дефектів , які безпосередньо пов’язані зі старінням шкіри.

Також є реконструктивна пластика. Дана послуга пропонується у тому випадку, якщо людина пройшла через серйозні травми, опіки, має уроджені дефекти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/Luchshye-plastycheskye-hyrurgy-Kyeva.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/12/Luchshye-plastycheskye-hyrurgy-Kyeva-150x150.jpgadminЗдоров'яКиївСуспільствоКращі пластичні хірургі Києва,Кращі пластичні хірургі України,Левицький Роман Миронович,Левицький Роман Миронович пластичний хірург,Левицький Роман пластичний хірург,Пластичний хірург Левицький Роман,Пластичний хірург Левицький Роман Миронович,Пластичний хірург Роман Левицький,Пластичний хірург Роман Миронович Левицький,Роман Левицький - пластичний хірург,Роман Миронович Левицький,Роман Миронович Левицький пластичний хірургСьогодні ми розкажемо про кращіх пластичних хірургыв Києва Отже хочемо представити вашій увазі кращих пластичних хірургів Києва. Це найкращі пластичні хірурги, що працюють у Києві , відрізняються в залежності від галузі естетичної хірургії. Оцінюючи їх популярності ми створили експертний рейтинг. У цьому рейтингу є багато імен, яких ми можемо назвати  естетичними хірургами знаменитостей, і коли ми подивимося на...| Київської області та України | Kiev Time

Sorry, comments are closed for this post