Найкращі пластичні хірурги України

Пластична хірургія – одна із затребуваних областей сучасної реконструктивної та естетичної медицини. Саме тому пластичний хірург повинен бути конкурентоспроможним і володіти відповідними якостями.

Серед клієнтів пластичних хірургів одним з найбільш популярних оперативних втручань є блефаропластика, ринопластика та риносептопластика, отопластика, підтяжка живота, збільшення грудей та інші пластичні операції.

Перед тим, як зважитися на пластичну операцію, багато хто запитує: «Якого пластичного хірурга вибрати, які найкращі пластичні хірурги України з ринопластики,блефаропластики та інших процедур?». Пропонуємо Вам рейтинг найкращих пластичних хірургів в Україні:

  • 1. Левицький Роман Миронович. Практикує у м.Київ. Хірург зі світовим ім’ям. 27-річний досвід роботи в пластичній хірургії, провів 16 000 успішних операцій. Закінчив дворічну клінічну ординатуру на кафедрі пластичної та естетичної хірургії Санкт-Петербурзької медичної академії післядипломної освіти. Сертифікований для роботи у найближчому зарубіжжі та європейських країнах. Стажувався та практикувався у Бразилії, Німеччині, Франції, Америці.
  • 2. Гриша Сергій Євгенович. Практикує у м.Київ. Пластичний хірург, учасник Всеукраїнської асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів. Здобув освіту в медичному університеті ім. О.О.Богомольця, інтернатуру за спеціальністю “Хірургія”, клінічну ординатуру в Інституті хірургії та трансплантології ім. А.А. Шалімова. Пластичний хірург Української академії пластичної хірургії, клініки “Gold laser”, медичного центру Олега Колібаби.
  • 3. Слосер Дмитро Вікторович. Практикує у м.Київ. Один із найвідоміших пластичних хірургів України. Неодноразово брав участь у телевізійних проектах, таких як «Говорити Україна» та «Я стыдлюсь свого тіла». Є членом Європейської академії лицьової пластичної хірургії. Співзасновник та провідний спеціаліст клініки «OBERIG beauty».
  • 4. Пінчук Василь Дмитрович. Практикує у м.Київ. Пластичний хірург вищої категорії, має всі види реконструктивної, пластичної та естетичної хірургії. Директор Міського центру естетичної медицини та пластичної мікрохірургії «Цертус» (м.Київ).
  • 5. Каліка Геннадій Маркович. Практикує у м.Львів. Член асоціації пластичних хірургів України. Проводить понад 1500 операцій на рік. Автор Центру пластичної хірургії (м.Львів).
  • 6. Донець Євген Георгійович. Практикує у м.Київ. Пластичний хірург найвищої категорії. Спеціалізується на ринопластику, а також блефаропластику. Є співробітником Центру естетичної та реконструктивної хірургії GRACE.
  • 7. Денищук Павло Андрійович. Практикує у м.Київ. Один із провідних пластичних хірургів. Є розробником 15 патентів.
  • 8. Яцищин Ігор Вікторович. Практикує у м.Київ. Спеціалізація пластичного хірурга – хейлопластика, блефаропластика, ринопластика. Є членом Всеукраїнської та Міжнародної асоціації пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів. Співробітник Медичного центру Олега Колібаби.
  • 9. Королюк Сергій Віталійович. Практикує у м.Київ. Пластичний хірург найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні ринопластики, блефаропластики, отопластики. Член Європейської Асоціації Ендоскопічних Хірургів (EAES). Провідний пластичний хірург Med City.
  • 10. Торубаров Ігор Сергійович спеціалізується у галузі пластичної хірургії. Перед проведенням операції призначають лабораторні аналізи, ЕКГ та УЗД внутрішніх органів. З отриманих даних підбирає методику проведення хірургічного втручання. Виконання герніопластики, мамопластики, склеротерапії, абдомінопластики, отопластики, ринопластики.

Рейтинг складено на основі відгуків клієнтів українських пластичних хірургів. Перед тим, як зважитися на пластичну операцію носа, обов’язково слід детально вивчити інформацію про пластичного хірурга та записатися на попередню консультацію. Тільки після цього Ви зможете ухвалити правильне рішення.