Немає нічого важливішого, ніж вибрати правильного пластичного хірурга, який піклується про вас.
Ця стаття розповість вам, на що саме слід звернути увагу.

Розглядаєте питання пластичної хірургії? Після того, як ви вирішили продовжити процедуру, найважливіше завдання – знайти лікаря, який найкраще підходить для вас.

Радимо виконати “домашнє завдання”. Перегляньте огляди в Інтернеті (і вивчіть предмет!), щоб ви знали, чого очікувати.

Коли ви маєте на увазі декількох хірургів, найкраще продовжити консультації.

Перед тим, як призначити зустріч, ви захочете внести свій контрольний список питань і отримати відповіді на них.

Пластичний хірург Роман Левицький розповідає як сформулювати свій список із цими шістьма рисами, які повинні мати хірург.

Хірург повинен мати сертифікати, бажано міжнародні

Це може здатися очевидним, але насправді є багато практиків, які не мають сертифікатів. Чи знаєте ви, що хірурги не зобов’язані мати сертифікат у кожній процедурі, яку вони рекламують?

Це по суті означає, що ваш загальний сімейний лікар або будь -який загальний хірург у лікарні може прийняти рішення стати пластичним хірургом – без додаткового навчання.

Ось чому так важливо провести своє дослідження!

Хірург повинен бути професіоналом

Багато пластичних хірургів мають ціле меню косметичних послуг, які вони пропонують своїм клієнтам, і ви знайдете все – від простого хімічного пілінгу до вдосконаленої ринопластики в одному кабінеті. Ось чому вам слід враховувати точну процедуру, яку ви шукаєте, приймаючи своє рішення.

Наприклад, якщо ви розглядаєте ринопластику, не варто звертатись до фахівця з рубцями від прищів або фахівця з підтяжки очей. Це абсолютно різні процедури. Звичайно, вони належать до однієї категорії косметичних послуг, але якщо мова йде про операцію, настільки делікатну та складну, як ринопластика, краще звернутися до фахівця.

І як тільки ви знайдете свого спеціаліста, непогано запитати, як довго він чи вона працюють у цій сфері. Це також дасть вам уявлення про те, наскільки досвідчений пластичний хірург, і чи він має кваліфікацію для задоволення ваших потреб.

Деякі люди не проти бути першими клієнтами пластичного хірурга початківця(оскільки вони можуть отримати пільги, включаючи знижки та призи, але інші захочуть працювати тільки з ветеранами галузі.

Найкраще це дізнатися, в якій галузі хірург проявив себе найкращим чином, і прийняти обґрунтоване рішення, перш ніж переходити до будь -якої процедури.

Хірург повинен бути співчутливим

Чи можете ви уявити щось гірше, ніж робити операцію, яка змінить ваше життя, відчуваючи, що ваш лікар не дбає про вас, або результати процедури?

Плюс, що буде, якщо трапляться ускладнення або потреба в додаткових операціях? Ви повинні відчувати себе комфортно і безпечно з обраним лікарем.

На що слід звернути увагу під час консультації:

– чи є ваш лікар хорошим слухачем
– чи відчуваєте ви, що він чи вона дійсно розуміють вашу мотивацію до процедури
І, звичайно, вам слід покладатися на загальне своє відчуття та інтуїцію

 

Пам’ятайте, що ви обираєте не тільки свого хірурга – ваш хірург вибирає і вас. Будь-який поважний лікар також визначить, чи є ви хорошим кандидатом на бажану косметичну процедуру.

Перш за все, для того, щоб викликати необхідну довіру, потрібен хороший зв’язок та взаєморозуміння.

Хірург повинен забезпечити чисте та безпечне середовище для проведення процедур

Чистий кабінет та процедурна є першочерговими для позитивної та успішної операції. Вам не потрібно турбуватися про брудні голки або заміну ліків.

Один із способів переконатися в цьому – переконатися, що ваша процедура проводиться в акредитованому хірургічному закладі.

Це гарантує, що допоміжний персонал є першокласним, добре навченим та досвідченим у цій галузі. Це також гарантує, що у вас буде кваліфікований анестезіолог та повністю обладнаний кабінет, який готовий впоратися з будь-якими надзвичайними ситуаціями, якщо вони трапляться під час процедури.

У пластичного хірурга повинно бути чудове обслуговування клієнтів

Немає нічого більш розчаровуючого, ніж мати справу зі сварливим, неуважним персоналом під час досвіду косметичної хірургії. Обслуговування клієнтів стає ще більш важливим після операції.

Хороша практика дозволить комусь звернутися до вас після операції, щоб відстежити прогрес та відповісти на будь-які запитання чи проблеми, а також зателефонувати вам для подальшої процедури, якщо це буде потрібно.

Деякі операції мають суворі післяопераційні правила, де пластичний хірург повинен знати, чи щось пішло не так, а також чи є якісь проблеми протягом 24 годин, тому необхідний уважний персонал.

Завжди рекомендується запитати, що таке протокол подальших дій, щоб ви могли знати, чого очікувати, а також визначити, чи відповідає він вашим стандартам.

Незалежно від того, яка вам потрібна послуга, пластична хірургія – це серйозне рішення, і комфорт із вибраною командою є важливим. Якщо у вас є запитання щодо запропонованих нами процедур або ви хочете організувати консультацію з пластичним хірургом Левицьким Романом Мироновичем, доктор радий зустрітися з Вами і допомогти вирішити, яка вам необхідна допомога. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться з нами сьогодні за телефоном 044 332-56-46, 093 499-93-21, 096 842-89-87, 095 626-45-23.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/10/Roman-Levytskyj-Plastychnyj-hirurg.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/10/Roman-Levytskyj-Plastychnyj-hirurg-150x150.pngadminЗдоров'яКиївКиївська областьСуспільствоЛевицький Роман Миронович,Роман Левицький,Роман Левицький - пластичний хірургНемає нічого важливішого, ніж вибрати правильного пластичного хірурга, який піклується про вас. Ця стаття розповість вам, на що саме слід звернути увагу. Розглядаєте питання пластичної хірургії? Після того, як ви вирішили продовжити процедуру, найважливіше завдання - знайти лікаря, який найкраще підходить для вас. Радимо виконати “домашнє завдання”. Перегляньте огляди в Інтернеті (і вивчіть предмет!),...| Київської області та України | Kiev Time