У понеділок, 26 червня, міст над проспектом Миколи Бажана біля станції метро «Осокорки» осипався вниз на проїжджаючі автомобілі.

Про це повідомляє politeka.

Очевидець події киянин Олександр Кравченко розповів, що з моста посипалося каміння, впавши неподалік від припаркованих машин.

«Буквально, град з каменів. Повз проходили люди і добре, що ніхто не постраждав», – розповів він.

Нагадаємо, реконструкція багатостраждального Шулявського шляхопроводу в Києві знову перенесли. Причиною стало те, що з’явилася петиція з альтернативним варіантом ремонтних робіт. І тепер доля Шулявського моста зависла в повітрі на невизначений термін, поки КМДА не розгляне пропозицію.

Нагадаємо, київський міст-метро, ​​який проходить через річку Дніпро, може обрушитися в будь-який момент. Про це заявив співпроектувальник даного мосту Георгій Росновський.

За його словами, небезпека обвалення виникла через те, що під час будівництва натяжні пучки арматур не були як слід ізольовані. Через це пучки вкрилися іржею і на даний момент арматура знаходиться в поганому стані.

«Цей міст мав простояти 100 років, якщо за ним стежити. Але цей міст-метро вже через років 30 почав викликати великі побоювання. Обстеження показало, що там багато тріщин і арматура в поганому стані», – розповів Росновський.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Bilya-stantsiyi-metro-Osokorky-pochav-strimko-rujnuvatysya-mist2.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/Bilya-stantsiyi-metro-Osokorky-pochav-strimko-rujnuvatysya-mist2-150x150.jpegKievTimeДарницький районКиївПроисшествияміст,ОсокоркиУ понеділок, 26 червня, міст над проспектом Миколи Бажана біля станції метро «Осокорки» осипався вниз на проїжджаючі автомобілі. Про це повідомляє politeka. Очевидець події киянин Олександр Кравченко розповів, що з моста посипалося каміння, впавши неподалік від припаркованих машин. «Буквально, град з каменів. Повз проходили люди і добре, що ніхто не постраждав», –...| Київської області та України | Kiev Time