На Дарниці з’явився новий мурал про залежність від телефонів та соціальних мереж. Фото опублікував сам автор малюнку – відомий київський мураліст Віталій Гідеван.

– Телефон став нашою невід’ємною частиною. Ми не можемо без нього вийти з дому. Постійно перебуваємо під гіпнозом веселих усмішок, мемів, тонни лайків, які все більше затягують нас в цей ящик «Пандори». Ми перестали помічати красу навколишнього світу, усі фото обов’язково піддаються фільтрам, хоча справжні кольори природи досконалі. Ніби, якщо у світі немає інтернету, значить нас самих немає взагалі, –розповідає художник.

Арт можна знайти на вулиці Тростянецькій, 6Г.

Джерело: Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Darnytskom-rajone-poyavylos-veseloe-graffyty2.pnghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/V-Darnytskom-rajone-poyavylos-veseloe-graffyty2-150x150.pngKiev-TimeКиївКультураСуспільствоДарниця,муралНа Дарниці з’явився новий мурал про залежність від телефонів та соціальних мереж. Фото опублікував сам автор малюнку – відомий київський мураліст Віталій Гідеван. - Телефон став нашою невід'ємною частиною. Ми не можемо без нього вийти з дому. Постійно перебуваємо під гіпнозом веселих усмішок, мемів, тонни лайків, які все більше затягують нас в цей...| Київської області та України | Kiev Time