Силует профілю поетеси Лесі Українки та квітку зобразив на стіні будинку по вулиці Велика Васильківська, 39, художник з Коста-Ріки Мата Руда.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook куратор художнього проекту Geo Leros, квітка всередині портрету символізує поему Лесі Українки “Contra spem spero” (Без надії сподіваюсь”. В соцмережах новина про появу нового муралу викликала захоплення, адже раніше, як зазначають користувачі, на місці портрету була реклама банку.

У Києві це вже другий мурал з портретом поетеси – перший, за авторством австралійського художника Гвідо Ван Хелена, знаходиться неподалік станції метро “Золоті ворота”.
Нагадаємо, що художник Мата Руда раніше став автором муралу “Берегиня”, розташованого в провулці Тараса Шевченка, 1/2.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/20171102115603.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/20171102115603-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствоШевченківський районЛеся Українка,Мата Руда,мурал "Без надії сподіваюсь"Силует профілю поетеси Лесі Українки та квітку зобразив на стіні будинку по вулиці Велика Васильківська, 39, художник з Коста-Ріки Мата Руда. Як повідомив на своїй сторінці в Facebook куратор художнього проекту Geo Leros, квітка всередині портрету символізує поему Лесі Українки 'Contra spem spero' (Без надії сподіваюсь'. В соцмережах новина про...| Київської області та України | Kiev Time