Державна компанія “Укрзалізниця” збирається перейменувати низку станцій київської міської електрички у різних районах української столиці — це має полегшити навігацію історичними районами Києва. Про це повідомили у прес-службі УЗ.

Перейменування полегшить навігацію історичними районами Києва, точніше відповідатиме топоніміці столиці та позбавить транспортну карту міста застарілих назв радянського періоду.

Станції, які хочуть перейменувати: Рубіжівський у парк Нивки, Зеніт у проспект Бандери, Троєщина у Воскресенку, Троєщина-2 у Райдужний, Київ-Дніпровський у парк Перемоги, Київська-Русанівка у Русанівку, Лівий Берег у Березняки, Північна платформа станції Київ-Па до Центрального вокзалу.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/Hv0WjUiQHhyYit83-H3r1jMlI_-kC36.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2022/12/Hv0WjUiQHhyYit83-H3r1jMlI_-kC36-150x150.jpgadminКиївСуспільствозалізниця,перейменування. київська міська електричка,транспорт,УкрзалізницяДержавна компанія 'Укрзалізниця' збирається перейменувати низку станцій київської міської електрички у різних районах української столиці — це має полегшити навігацію історичними районами Києва. Про це повідомили у прес-службі УЗ. Перейменування полегшить навігацію історичними районами Києва, точніше відповідатиме топоніміці столиці та позбавить транспортну карту міста застарілих назв радянського періоду. Станції, які хочуть...| Київської області та України | Kiev Time