У столичній школі № 175 сьогодні пройшов квест «Українці. Велика гра!».

Вчитель захисту вітчизни школи № 175 Дмитро Приймаченко зазначив, що гра проводиться до тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.

Гра направлена на ознайомлення щодо поводження у різних небезпечних ситуаціях. Діти дізнаються про пожежну та хімічну безпеку, правила поводження зі зброєю, навчаться поводити себе у екстремальних ситуаціях та надавати першу домедичну допомогу.

Столичні рятувальники навчали школярів поводитися зі зброєю. Фото. Відео4 Столичні рятувальники навчали школярів поводитися зі зброєю. Фото. Відео4

Шкільний двір розбили на 12 локацій: «Долікарняна допомога», «Пожежна безпека», «Турист», «Протихімічна безпека», «Проходження туристичної полоси перешкод», «Спортивні навички», «Орієнтування на місцевості», «Логіка», «Хімія в нашому житті», «З Україною в серці», «Кидання умовної гранати» та «Правила поводження зі зброєю».

Столичні рятувальники навчали школярів поводитися зі зброєю. Фото. Відео4 Столичні рятувальники навчали школярів поводитися зі зброєю. Фото. Відео4

Учнів розділили на загони, кожен з який мав пройти певні завдання. Серед них було: збирання зброї, одягання протигазу, збивання м’яча струменем з пожежного рукава, гасіння пожежі та інші. Також дітям показали, як вязати пожежні вузли (їх використовують, коли непритомну людину потрібно зняти з даху). Найскладніше школярам було встигнути розібрати та зібрати автомат (зброя була не бойова, а макет масогабаритний) за 2 хвилини. А от на одягання протигазу відводилось лише 15 секунд.

Столичні рятувальники навчали школярів поводитися зі зброєю. Фото. Відео4

Навчання проводили столичні рятувальники.

Органзітори планують проводити такі заходи в усіх столичних школах.

 

“Вечірній Київ”