У Львівській області під час міжнародної трофі-експедиції «Карпатський кордон-18» на високогір’ї перекинувся позашляховик Land Rover, внаслідок чого постраждали двоє громадян Білорусі.

Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації.

«Напередодні на горі між селами Либохора та Карпатське Турківського району перекинувся позашляховик Land Rover. Внаслідок цього отримали травми двоє громадян республіки Білорусь», – йдеться у повідомленні.

Як зазначили у департаменті, обоє постраждалих – жителі Мінська. У них закриті черепно-мозкові травми, забої хребта і грудної клітки. З місця події чоловіків евакуювали до Турківської районної лікарні, де вони знаходяться у стані середньої важкості.

Про надзвичайну подію повідомлено почесного консула Республіки Білорусь у Львові, додали в ОДА.

“ZIK”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Pid-chas-mizhnarodnogo-rali-u-Lvivskij-oblasti-postrazhdaly-dvoye-gromadyan-Bilorusi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Pid-chas-mizhnarodnogo-rali-u-Lvivskij-oblasti-postrazhdaly-dvoye-gromadyan-Bilorusi-150x150.jpgKievTimeПодіїСуспільствоLand Rover,громадяни Білорусі,міжнародне раліУ Львівській області під час міжнародної трофі-експедиції «Карпатський кордон-18» на високогір’ї перекинувся позашляховик Land Rover, внаслідок чого постраждали двоє громадян Білорусі. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту Львівської облдержадміністрації. «Напередодні на горі між селами Либохора та Карпатське Турківського району перекинувся позашляховик Land Rover. Внаслідок цього отримали травми двоє громадян республіки Білорусь», –...| Київської області та України | Kiev Time