Правоохоронці задокументували факт збуту автомата АК-74 з глушником за 1 500 доларів США та пістолета ПСМ за 900 доларів США.

Правоохоронці затримали групу людей, яка нелегально продавала вогнепальну зброю з зони АТО. Про це йдеться у повідомленні Київської прокуратури у Facebook.

Правоохоронцям вдалося задокументувати факт збуту автомата АК-74 з глушником за 1 500 доларів США та пістолета ПСМ за 900 доларів США.

Під час огляду автомобіля у правопорушників вилучили один пістолет, один глушник, 267 патронів та одну гранату із запалом.

Наразі затримані троє зловмисників (двоє чоловік та жінка).

Джерело: Facebook/Прокуратура міста Києва

.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/zatrimannya-kontrabandi.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/zatrimannya-kontrabandi-150x150.jpgКиївЗброя УкраїниКриміналПодіїАТО,затримано,зброя,перевізники,продаж,прокуратураПравоохоронці задокументували факт збуту автомата АК-74 з глушником за 1 500 доларів США та пістолета ПСМ за 900 доларів США. Правоохоронці затримали групу людей, яка нелегально продавала вогнепальну зброю з зони АТО. Про це йдеться у повідомленні Київської прокуратури у Facebook. Правоохоронцям вдалося задокументувати факт збуту автомата АК-74 з глушником за...| Київської області та України | Kiev Time