Флагшток за 47,5 мільонів гривень, який планують встановити біля Вічного вогню в Києві, має не перевищувати абсолютну відмітку дзвіниці Києво-Печерської Лаври.

Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення “Спецжитлофонд” оголосило тендер на будівництво споруди флагштоку Державного прапору України на території Меморіального комплексу “Національний музей історії України у Другій світовій війні” у Печерському районі в Києві. Очікувана вартість закупівлі – 47 506 493 гривень, які планується виділити з місцевого бюджету. В цю суму входить облаштування сходів для підходу до підніжжя флагштоку з бокової алеї та встановлення освітлення.

Відповідно до тендерної документації, оприлюдненій в системі публічних закупівель Pro Zorro, споруда флагштоку має розташовуватись на 6-метровому земляному валу біля чаші Вічного вогню. Висота флагштоку прийнята 75 м.

“Таким чином абсолютна відмітка його буде складати 247,40 м. (172,40 + 75,00) що не перевищує абсолютну відмітку дзвіниці Києво-Печерської Лаври 288,27 м”, – йдеться в документах.

 

Виконати роботи планують протягом шести місяців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Києві невідомі двічі залили Вічний вогонь цементом. https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Park-Vichnoyi-Slavi-Kiyiv-2-1800x1013.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Park-Vichnoyi-Slavi-Kiyiv-2-1800x1013-150x150.jpgYuliyaКиївПечерський районСуспільствоPro Zorro,Вічний Вогонь,Парк Вічної СлавиФлагшток за 47,5 мільонів гривень, який планують встановити біля Вічного вогню в Києві, має не перевищувати абсолютну відмітку дзвіниці Києво-Печерської Лаври. Комунальне підприємство з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення 'Спецжитлофонд' оголосило тендер на будівництво споруди флагштоку Державного прапору України на території Меморіального комплексу 'Національний музей історії України у Другій...| Київської області та України | Kiev Time