ПрАТ “АК “Київводоканал” знову ремонтуватиме мережі, тому за рядом адрес постачання холодної води можуть тимчасово припинити.

У Дарницькому районі Києва за низкою адрес можливе тимчасове відключення холодного водопостачання у зв’язку з ремонтом мереж, повідомили у прес-службі КМДА.

Як поінформували у КМДА з посиланням на інформацію ПрАТ “АК “Київводоканал”, із 22:00 30 листопада до 7:00 1 грудня можливе відключення водопостачання на вулиці Ахматової, 13-А, 13-Б, 9/18, 11 (житлові будинки), 11-А (дитячий садок), 20 (бойлер) та Драгоманова, 20-А, 18, 20, 22 (житлові будинки).
У відомстві також вибачилися за тимчасові незручності, але й закликали мешканців вказаних адрес запастися водою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Києві через прорив теплотраси водою залило бульвар Верховної Ради і проспект Миру.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/rss-photo-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/rss-photo-1-150x150.jpgYuliyaДарницький районКиїввідключення води в Києві,КиївводоканалПрАТ 'АК 'Київводоканал' знову ремонтуватиме мережі, тому за рядом адрес постачання холодної води можуть тимчасово припинити. У Дарницькому районі Києва за низкою адрес можливе тимчасове відключення холодного водопостачання у зв’язку з ремонтом мереж, повідомили у прес-службі КМДА. Як поінформували у КМДА з посиланням на інформацію ПрАТ 'АК 'Київводоканал', із 22:00 30...| Київської області та України | Kiev Time