Для крадіжок грошей з рахунків громадян зловмисники користувалися підробленими банківськими картами.

В столиці викрито дві банди злочинців, які встановлювали на банкомати пристрої, здатні зчитувати інформацію про банківські картки. Також злочинці користувалися накладками з прихованою мікрокамерою, яка записувала пін-коди, після чого виготовляли підроблені картки. В цілому, за період своєї діяльності, зловмисники вкрали з рахунків клієнтів банку близько 6 мільйонів гривень.

“В результаті злагодженої роботи прокурорів та співробітників СБУ 10 листопада поточного року затримано двоє зловмисників під час чергового незаконного зняття грошових коштів. Під час обшуків у них вилучили підроблені банківські картки, грошові кошти на суму понад 1 мільйон гривень, спеціальні пристрої для зчитування інформації з карток, накладки на банкомат з прихованою мікрокамерою, пристрої для запису інформації на картки, а також цілий арсенал зброї, у вигляді автоматів Калашнікова, пістолетів та великої кількості набоїв”, – повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

16 листопада у межах даного розслідування було затримано другу і групу зловмисників, які діяли аналогічним способом. За вчинене зловмисникам загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.Слідчі дії у вказаному кримінальному провадженні тривають, встановлюються інші співучасники злочинів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/dannye-o-kartakh-polzovateley.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/dannye-o-kartakh-polzovateley-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналпідроблені банківські картки,прокуратура Києва,СБУДля крадіжок грошей з рахунків громадян зловмисники користувалися підробленими банківськими картами. В столиці викрито дві банди злочинців, які встановлювали на банкомати пристрої, здатні зчитувати інформацію про банківські картки. Також злочинці користувалися накладками з прихованою мікрокамерою, яка записувала пін-коди, після чого виготовляли підроблені картки. В цілому, за період своєї діяльності, зловмисники вкрали...| Київської області та України | Kiev Time