Вчора запрацювали світло-музичні фонтани на Русанівському каналі. Відео з їх першим в цьому році шоу виклав народний депутат і радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook.

Згідно з графіком, фонтани на Русанівці не працюють лише по понеділках. А по п’ятницям, суботам та у свята фонтани “танцюватимуть” під музику.

Світло-музичне шоу на Русанівському каналі. Відео

Новый сезон фонтанов на Русановке открыт 🙂

Gepostet von Dmitriy Belotserkovets am Dienstag, 1. Mai 2018

 

«Вечірній Київ»



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Svitlo-muzychne-shou-na-Rusanivskomu-kanali.-Video2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Svitlo-muzychne-shou-na-Rusanivskomu-kanali.-Video2-150x150.jpgKievTimeКиївПодіїСуспільствоРусанівський канал,Світло-музичне шоу,фонтаныВчора запрацювали світло-музичні фонтани на Русанівському каналі. Відео з їх першим в цьому році шоу виклав народний депутат і радник мера з питань благоустрою Дмитро Білоцерковець на своїй сторінці у мережі Facebook. Згідно з графіком, фонтани на Русанівці не працюють лише по понеділках. А по п'ятницям, суботам та у свята...| Київської області та України | Kiev Time