Вчора о 21:31 на спецлінію 102 зателефонував невідомий чоловік та повідомив про те, що на станції метро “Дарниця” закладена вибухівка. На місце події негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи та рятувальники.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Правоохоронці провели огляд об’єкта метро та прилеглої до нього території.

Поліцейські провели евакуацію та ретельно оглянули станцію. Інформація про подію належним чином зареєстрована в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень управління поліції в метрополітені.

У результаті обстеження підземки та прилеглої до неї території вибухових речовин та небезпечних предметів не виявили. Інформація про замінування не підтвердилась. На момент перевірки евакуювали близько 100 осіб. Проводяться заходи для встановлення особи мінера та його затримання. Станція працює в звичному режимі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/zaminyvdarn18042018-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/zaminyvdarn18042018-707x400-150x150.jpgКиївTimeДарницький районКиївКриміналСуспільствовибухівка,евакуація,Київ,Поліція,ст.метро "Дарниця"Вчора о 21:31 на спецлінію 102 зателефонував невідомий чоловік та повідомив про те, що на станції метро 'Дарниця' закладена вибухівка. На місце події негайно виїхали наряди патрульної поліції, слідчо-оперативна група, вибухотехніки, кінологи та рятувальники. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва. Правоохоронці провели огляд об’єкта метро та прилеглої до нього території. Поліцейські...| Київської області та України | Kiev Time