Вже за місяць прийматиме маленьких вихованців новий дитсадок на Позняках, розрахований на 260 місць. Запис за електронною чергою в нього вже розпочався.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції завершення будівництва садочку № 315 по вулиці Княжий Затон, повідомили в прес-службі мера.

Дитсадки, які здаються в експлуатацію в Києві, повинні відповідати всім сучасним стандартам.

 Як цей садок на Позняках, – відзначив Кличко. – Минулого року ми відкрили 10 нових та реконструйованих дитсадків. І це досягнення, яким я пишаюся. Приємно презентувати нові умови для виховання і освіти, які ми пропонуємо для дітей киян, – сказав Кличко.

Новий дитсадок має плавальний басейн, спортивну та актову зали, харчовий та медичний блоки, адміністративні приміщення, кабінети логопеда і психолога. В актовій залі встановлене сучасне музичне обладнання, проектор та мультимедійний екран. Покрівля будівлі облаштована антикриговою системою. У садку також встановлена система зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження, домофонного зв’язку на вході на територію садка та в саме приміщення.

Проектом враховані вимоги щодо доступності осіб з обмеженими фізичними можливостями: облаштували пандуси, ліфт. Особливу увагу приділили питанням енергозбереження: утеплили фасад, встановили сучасні системи вентиляції, енергозберігаюче освітлення.

На території дитсадка розташовані 14 групових майданчиків з тіньовими навісами, гідромайданчик для загартування дітей у літній період, майданчики для занять спортом та дослідів юних натуралістів.

 

Джерело «Вечірній Київ»https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b151f7f3d5ef.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b151f7f3d5ef-150x150.jpgKiev-TimeКиївбасейн,Київ,новий дитсадок,ПознякиВже за місяць прийматиме маленьких вихованців новий дитсадок на Позняках, розрахований на 260 місць. Запис за електронною чергою в нього вже розпочався. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції завершення будівництва садочку № 315 по вулиці Княжий Затон, повідомили в прес-службі мера. Дитсадки, які здаються в експлуатацію в...| Київської області та України | Kiev Time