Новий, найбільший в Україні сервісний центр планує відкриє Державне підприємство “Документ” вже 12 серпня в Києві новий офіс з оформлення паспортів. Як повідомлюють у Державному підприємстві “Документ”, він буде найбільшим в Україні.

У повідомлені йдеться, що новий сервісний центр запрацює на третьому поверсі універмагу “Україна”, площа Перемоги.

Планується, що центр стане 26-м в мережі паспортного сервісу держпідприємства. Його площа буде 1400 квадратних метрів.

Про це повідомляється на сайті ДП.

“Ажіотаж навколо біометричних паспортів наразі триває. Але є надія, що незабаром черги трохи зменшаться. 12 серпня Державне підприємство “Документ” відкриє найбільший в Україні “Паспортний сервіс” по оформленню біометричних закордонних паспортів та ID-карток”, – йдеться в заяві.

“Зараз йде ремонт приміщення та встановлюється обладнання. Для прийому документів, фотографування і зняття біометричних даних будуть використовуватися 27 робочих станцій”, – йдеться в повідомленні.

Отримати готові документи громадяни зможуть в 9 віконцях видачі. Планується, що новий центр, який буде функціонувати за принципом відкритого простору, в день зможе прийняти понад 1500 осіб.

Як повідомлялося, з початку запровадження безвізового режиму між Україною та Європейським союзом ажіотаж на отримання біометричного закордонного паспорта не спадає. Державна міграційна служба кожного дня оформлює 20-22 тисячі таких документів.

Джерело: Українська правдаhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Pasportnij-servis.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Pasportnij-servis-150x150.jpgКиївЗроблено в УкраїніКультураСуспільствоКиїв,Паспорт,паспортний сервіс,паспортний стілНовий, найбільший в Україні сервісний центр планує відкриє Державне підприємство 'Документ' вже 12 серпня в Києві новий офіс з оформлення паспортів. Як повідомлюють у Державному підприємстві 'Документ', він буде найбільшим в Україні. У повідомлені йдеться, що новий сервісний центр запрацює на третьому поверсі універмагу 'Україна', площа Перемоги. Планується, що центр стане...| Київської області та України | Kiev Time