На житловому масиві Позняки у Дарницькому районі, на вул.Здолбунівська, 3-Б реконструюють дошкільний навчальний заклад №113 із добудовою поверху та термомодернізацією споруди.

Відповідну проектну документацію із техніко-економічними показниками затверджено розпорядженням КМДА.

Проектом реконструкції передбачено добудову третього поверху та утеплення стіни, дах та підлогу, замінити вікна та двері, реконструювати внутрішні інженерні мережі.

Проект, у якому враховано експертний звіт ТОВ «Укрбудекспертиза», розроблено на замовлення комунального підприємства «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м.Києва».

Враховуючи соціальну значимість об’єкту, реконструюють дитсадок за кошти столичного бюджету, що дасть можливість збільшити місткість із 250 до 330 осіб та зменшити бюджетні витрати на утримання будівлі дошкільного навчального закладу.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b115c57d1ab1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b115c57d1ab1-707x400-150x150.jpgКиївTimeДарницький районКиївСуспільстводитячий садок,Київ,реконструкціяНа житловому масиві Позняки у Дарницькому районі, на вул.Здолбунівська, 3-Б реконструюють дошкільний навчальний заклад №113 із добудовою поверху та термомодернізацією споруди. Відповідну проектну документацію із техніко-економічними показниками затверджено розпорядженням КМДА. Проектом реконструкції передбачено добудову третього поверху та утеплення стіни, дах та підлогу, замінити вікна та двері, реконструювати внутрішні інженерні мережі. Проект, у якому враховано...| Київської області та України | Kiev Time