Чт. Тра 23rd, 2024

В Оболонському районі відкриють ще один комунальний дитсадок

В Оболонському районі відкриють ще один комунальний дитсадок

На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати погодили створення комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №593.

Дитсадок планують відкрити за адресою: вулиця Макіївська, 9. Передбачається, що об’єкт буде віднесено до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

“Сьогодні адреса Макіївська, 9 юридично закріплена за комунальним навчально-виховним комплексом №299. Однак ще з 2014 року заклад не використовує приміщення за призначенням. Тому місто має намір відкрити тут дитячий садочок. Площа будівлі становить 2589 квадратних метрів, що дозволить прийняти 225 малюків та створити 12 груп. Видатки на утримання закладу здійснюватимуться за рахунок коштів, передбачених бюджетом міста для головного розпорядника по галузі «Освіта» на відповідний рік” – зауважив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Як повідомляє прес-служба Київради, у мерії переконані, що прийняття рішення дасть можливість забезпечити соціально-економічну потребу мешканців Оболонського району. Адже сьогодні дитсадочки працюють із значним навантаженням, що унеможливлює забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних та педагогічних вимог до умов перебування дітей у закладах дошкільної освіти.

Основне голосування за даний проект рішення має відбутися на одному із засідань Київради.Related Post