Пн. Тра 27th, 2024

Комунальне підприємство «Київблагоустрій», не зупиняючись ні на день, продовжує зносити всі самовільно встановлені споруди у столиці. Сьогодні з ранку поновили знесення літніх терас кафе у центрі міста. За даними підприємства таких майданчиків у столиці більше тисячі.

Передає 10 липня Вечірній Київ

“Повідомляю про чергове прибирання «Київблагоустроєм» самовільно встановленого на вул.Золотоворітській, 2 літнього майданчика біля стаціонарного закладу харчування. Це навіть не столик із парасолькою для кави. Це – повна нахабна відсебенька (отсебятина, – рос.) у самісінькому центрі столиці. До речі, таких – великих та маленьких – майданчиків по Києву більше тисячі. Всіх їх перевіряють інспектори КП «Київблагоустрій».

Моніторинг засвідчив, що тільки п’ята частина цих об’єктів має дозвільні документи. Тому тим власникам, хто самовільно, без дозвільних документів, встановив літні майданчики, наші інспектори вручають приписи з вимогою прибрати свої споруди. Часто-густо нас ігнорують. Проте переконаний, що найближчим часом ви ще побачите подібні демонтажі літніх об’єктів нечесного підприємництва.”, – говорить в.о. директора «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв. Related Post