Спалахів захворюваності, які реєструвалися 9-10 січня, більше не було.

Як повідомила на брифінгу директор департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, на сьогодні у столиці немає епідемії кору, тому закривати на карантин навчальні заклади недоцільно.

“На сьогодні в Києві немає епідемії кору. Таких спалахів захворюваності, які реєструвалися 9-10 січня, більше не було. Ті заходи, прийняті КМДА, дозволили зупинити темпи зростання захворюваності”, – заявила Валентина Гінзбург.

За даними департаменту охорони здоров’я КМДА, на сьогоднішній день в столиці зафіксовано 121 випадок захворювання на кір. Щеплення від кору зробили 23 тисячі осіб, в переважній більшості це діти

Раніше кияни склали і набрали більше 10 тисяч підписів під електронною петицією щодо призупинення навчально-виховного процесу у столиці через зростання кількості випадків захворювання на кір.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Держпродпотребслужбі назвали адреси лікарень, в яких щеплення від кору можна зробити навіть у вихідні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/729_486_5a0e9b9a94b85.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/729_486_5a0e9b9a94b85-150x150.jpgYuliyaЗдоров'яКиївСуспільствовакцинація,карантин,кірСпалахів захворюваності, які реєструвалися 9-10 січня, більше не було. Як повідомила на брифінгу директор департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, на сьогодні у столиці немає епідемії кору, тому закривати на карантин навчальні заклади недоцільно. 'На сьогодні в Києві немає епідемії кору. Таких спалахів захворюваності, які реєструвалися 9-10 січня, більше не...| Київської області та України | Kiev Time