“Торгівля людьми – це ганебне явища, яке досі притаманне Україні” – про це у студії NewsOne розповіла Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович.
“В Україні фіксуються факти торгівлі людьми з усіма формами експлуатації потерпілих (сексуальною, трудовою, вилучення органів, жебрацтво та змішані форми, використання людини у злочинній діяльності).
Для вирішення цієї проблеми необхідна плідна співпраця усіх гілок влади та громадянського суспільства” – розповідає на своїй сторінці у “facebook” Наталія Федорович:https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Nataliya-Fedorovich-Zastupnik-Ministra-sotsialnoyi-politiki-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Nataliya-Fedorovich-Zastupnik-Ministra-sotsialnoyi-politiki-Ukrayini-150x150.jpgadminКриміналПодіїСуспільствоЗаступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович,Міністерсво соціальної політики України,торгівля людьми'Торгівля людьми - це ганебне явища, яке досі притаманне Україні' - про це у студії NewsOne розповіла Заступник Міністра соціальної політики України Наталія Федорович. 'В Україні фіксуються факти торгівлі людьми з усіма формами експлуатації потерпілих (сексуальною, трудовою, вилучення органів, жебрацтво та змішані форми, використання людини у злочинній діяльності). Для вирішення цієї проблеми необхідна плідна...| Київської області та України | Kiev Time