Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками управління СБУ в Одеській області та Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України на отриманні неправомірної вигоди викрито слідчого ГУНП в Одеській області.

Встановлено, що слідчий вимагав від двох громадян 5 тис. доларів США за не притягнення до кримінальної відповідальності одного з них та закриття кримінального провадження за фактом ДТП з двома загиблими.

Безпосередньо під час одержання частини від обумовленої суми неправомірної вигоди у розмірі 1 000 доларів США, слідчого затримано правоохоронцями.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України та обрання запобіжного заходу.

Повідомляє відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури Україниhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Starshyj-slidchyj-Natsionalnoyi-politsiyi-u-Harkivskij-oblasti-pogoriv-na-habari-8-tys..jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/Starshyj-slidchyj-Natsionalnoyi-politsiyi-u-Harkivskij-oblasti-pogoriv-na-habari-8-tys.-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоОдеська область,прокуратура,слідчий поліції,хабарВійськовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками управління СБУ в Одеській області та Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України на отриманні неправомірної вигоди викрито слідчого ГУНП в Одеській області. Встановлено, що слідчий вимагав від двох громадян 5 тис. доларів США за не притягнення до кримінальної відповідальності...| Київської області та України | Kiev Time