Генеральною інспекцією Генпрокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником місцевої прокуратури Львівської області неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

У ході досудового розслідування встановлено, що прокурор Львівської місцевої прокуртури №1 Львівської області за попередньою змовою з місцевим мешканцем вимагли з особи, щодо якої розслідується кримінальне провадження, неправомірну вигоду в розмірі 2200 доларів США, за непритягнення її до кримінальної відповідальності та подальше закриття кримінального провадження.

11 та 12 квітня 2018 слідчими Головного слідчого управління СБУ за участі співробітників Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, після отримання неправомірної вигоди в розмірі 2200 доларів США, зазначеного прокурора та його спільника затримано у порядку ст.208 КПК України.

Проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/den-rabotnikov-prokuratury-900x506-707x400-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/den-rabotnikov-prokuratury-900x506-707x400-1-150x150.jpgКиївTimeВладаКриміналкорупція,Львів,прокуратура,прокурор,хабарГенеральною інспекцією Генпрокуратури України здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником місцевої прокуратури Львівської області неправомірної вигоди. Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України. У ході досудового розслідування встановлено, що прокурор Львівської місцевої прокуртури №1 Львівської області за попередньою змовою з місцевим мешканцем вимагли з...| Київської області та України | Kiev Time