У столиці біля автомобільного салону Winner невідомий вихопив у чоловіка сумку з трьома мільйонами гривень. Про це «112 Україна» повідомила речниця столичної поліції Оксана Блищик.

Грабіжники напали на чоловіка і відібрали у нього сумку, в якій попередньо було близько 100 тисяч доларів (приблизно 2 млн 700 тисяч грн). Напад стався на проспекті Степана Бандери (колишній Московський проспект), поряд з автосалоном.

На кадрах видно, як поруч з перехожими (чоловіком і жінкою) зупинився легковий автомобіль. З автомобіля вискочили три людини в масках. Чоловік-пішохід відразу почав бігти, тримаючи перед собою сумку. За ним погналися двоє злочинців, які і збили його з ніг і забрали сумку. Третій зловмисник напав на жінку – смикнув її сумку. Однак жінка чинила опір, тоді він збив її з ніг і побіг до автомобіля.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/ograblenye.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/ograblenye-150x150.jpgadminКиївКиївська областьКриміналОболонський районограблениеУ столиці біля автомобільного салону Winner невідомий вихопив у чоловіка сумку з трьома мільйонами гривень. Про це «112 Україна» повідомила речниця столичної поліції Оксана Блищик. Грабіжники напали на чоловіка і відібрали у нього сумку, в якій попередньо було близько 100 тисяч доларів (приблизно 2 млн 700 тисяч грн). Напад стався на проспекті...| Київської області та України | Kiev Time