П’ятеро нападників не тільки відібрали у чоловіка величезну сумму грошей, а й побили його.

Ввечері 6 грудня в Дніпровському районі столиці невідомі напали на перехожого і забрали сумку, в якій знаходилось 140 тисяч доларів. Жертвою нападу став 46-річний киянин-підприємець. За даними джерела, нападників було п’ятеро. Грабіжники побили чоловіка, після чого забрали у нього сумку з грошима, сіли в два автомобіля і зникли з місця злочину.

Потерпілий викликав поліцію, проте затримати злочинців по гарячих слідах не вдалося. У даний час ведуться пошуки грабіжників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві працівник нелегального обміннику валюти видурив у чоловіка 50 тисяч доларів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/sumka-h-ama-s-o-aramy-32387039.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/sumka-h-ama-s-o-aramy-32387039-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївКриміналпограбування,поліція КиєваП'ятеро нападників не тільки відібрали у чоловіка величезну сумму грошей, а й побили його. Ввечері 6 грудня в Дніпровському районі столиці невідомі напали на перехожого і забрали сумку, в якій знаходилось 140 тисяч доларів. Жертвою нападу став 46-річний киянин-підприємець. За даними джерела, нападників було п'ятеро. Грабіжники побили чоловіка, після чого...| Київської області та України | Kiev Time