Двоє чоловіків, в автомобілі яких правоохоронці знайшли 6 кілограмів вибухівки та детонатори, будуть утримуватися під вартою згідно рішення суду.

Дарницький райсуд Києва задовольнив клопотання прокуратури, обравши запобіжний захід у вигляді утримання під вартою щодо двух жителів Закарпаття, які привезли вибухівку в Київ. Альтернатива арешту є – затримані можуть вийти на свободу, але лише в тому випадку, якщо внесуть заставу у розмірі 256 тисяч гривень кожний.

“В якості альтернативи суд визначив для підозрюваних розмір застави у розмірі 256 тис. гривень кожному. Рішення суду в частині розміру застави прокуратурою Києва буде оскаржено”, – йдеться в повідомленні столичної прокуратури.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про затримання в столиці авто з вибухівкою – її в Київ привезли двоє жителів Мукачево Закарпатської області. Чоловіки запевняють, що не знали про те, який саме вантаж вони перевозять – начебто, “автомобільні деталі” іх попросив доставити в столицю випадковий знайомий.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/3-85.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/3-85-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналДарницький суд Києва,зупинили авто з вибухівкою,прокуратура КиєваДвоє чоловіків, в автомобілі яких правоохоронці знайшли 6 кілограмів вибухівки та детонатори, будуть утримуватися під вартою згідно рішення суду. Дарницький райсуд Києва задовольнив клопотання прокуратури, обравши запобіжний захід у вигляді утримання під вартою щодо двух жителів Закарпаття, які привезли вибухівку в Київ. Альтернатива арешту є - затримані можуть вийти на...| Київської області та України | Kiev Time