Ср. Лип 24th, 2024

У МО полковник Олександр Козловський провернув оборудку на закупівлі продуктових наборів для військових

Олександр Козловський, полковник, начальник управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУОлександр Козловський, полковник, начальник управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ

Олександр Козловський, полковник, начальник управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ

Начальник управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ полковник Олександр Козловський разом з дружиною та її батьками провернули оборудку на закупівлі продуктових наборів для військових частин чотирьох областей України.

На Хмельниччині Національна поліція України разом з Службою Безпеки України  проводить обшуки у посадовця Збройних сил України, який організував сімейний бізнес на закупівлях для військових і, за даними слідства, привласнював бюджетні кошти.

За даними джерела “Української правди” в поліції, начальник управління продовольчого забезпечення тилу командування Сил логістики ЗСУ полковник Олександр Козловський разом з дружиною та її батьками провернули оборудку на закупівлі продуктових наборів для військових частин чотирьох областей України.

Для цього вони створили кілька підприємств, через які постачали продукти харчування для військових за завищеними цінами. Різницю, за даними слідства, поклали собі в кишені.

Правоохоронці проводять обшуки у фігурантів оборудки та у їхніх спільників.

Хто кришує схеми в закупівлях продуктів для військових? Чому неможливо зламати ці злочинні схеми?

Перше розслідування про постачальників харчування до армії

Джерело: https://shepetivka.com.ua/Related Post