Під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій слідчі військової Прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України спільно із оперативними працівниками Управління захисту економіки в Київській області викрили та затримали керівника одного зі столичних підприємств землеустрою.

Керівник ТОВ «Київський інститут землеустрою та містобудування» вимагав від громадянки України 11000 дол. США за вплив на голову Григорівської сільради Обухівського району Київської області та інших посадових осіб за виділення та оформлення права власності на земельну ділянку в межах села для ведення підприємницької діяльності.

Підозрюваного було затримано відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини неправомірної вигоди в сумі 2000 дол. США. За місцем проживання «земельного махінатора» проведено санкціонований судом обшук.

На даний час затриманому  готується повідомлення про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/original-1522472770-1024x768.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/original-1522472770-150x150.jpegKiev-TimeКриміналземельні махінації,криміналПід час проведення негласних слідчих (розшукових) дій слідчі військової Прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України спільно із оперативними працівниками Управління захисту економіки в Київській області викрили та затримали керівника одного зі столичних підприємств землеустрою. Керівник ТОВ «Київський інститут землеустрою та містобудування» вимагав від громадянки України 11000 дол. США за вплив на голову...| Київської області та України | Kiev Time