У коментарях Лободу закликали берегти себе.

Фото: segodnya.ua
Фото: segodnya.ua

Вагітна другою дитиною українська виконавиця Світлана Лобода, яка взяла відпустку і поїхала готуватися до пологів у США, знялася для обкладинки глянцевого журналу Cosmopolitan, оголивши кругленький живіт. Відповідний знімок зірка опублікувала на особистій сторінці в Facebook, анонсувавши вихід журналу.
На фото Лобода відображена у високо піднятій футболці і приспущених вільних брюках. Таким чином артистка оголила помітно кругленький живіт.

повідомляють Патріоти України.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/17_main-150x150.jpgKiev_TimeКультураПодіїСуспільствоглянец,Лобода,оголиласьУ коментарях Лободу закликали берегти себе. Вагітна другою дитиною українська виконавиця Світлана Лобода, яка взяла відпустку і поїхала готуватися до пологів у США, знялася для обкладинки глянцевого журналу Cosmopolitan, оголивши кругленький живіт. Відповідний знімок зірка опублікувала на особистій сторінці в Facebook, анонсувавши вихід журналу. На фото Лобода відображена у високо піднятій...| Київської області та України | Kiev Time