Вперше на міжнародному турнірі з японського рукопашного бою котрий відбувся у травні 2017 у Франції приймала участь команда з України. Українська команда була одною з найменш численних, попри все, представники України зайняли друге та третє місце на міжнародних змаганнях у французькому місті Вандевр-ле-Нансі. Україну представляли її спортсмени з асоціації Ніппон Кемпо Україна.

У змаганнях цього року було понад 150 спортсмені з різних країн світу, включно України, США, Мексики, Італії, Іспанії, Франції,Японії. Україну представляло всього троє спортсменів а цілком команда складалась з п’ятьох представників: В’ячеслав Журавльов – президент асоціації Ніппон Кемпо Україна, Ярослав Бойко, Костянтин Лапієв, Сергій Устенко та Олег Нікітін.

Зараз Японська асоціація вирішує моменти проведення наступного турніру який має відбутись в Україні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Ukrayinski-chempioni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Ukrayinski-chempioni-150x150.jpgКиївЗдоров'яЗроблено в УкраїніКультураСпортСуспільствоміжнародний турнір. японська боротьба,Ніппон Кемпо Україна,Українські спортсмени,українські чемпіони,Франція,ЯпоніяВперше на міжнародному турнірі з японського рукопашного бою котрий відбувся у травні 2017 у Франції приймала участь команда з України. Українська команда була одною з найменш численних, попри все, представники України зайняли друге та третє місце на міжнародних змаганнях у французькому місті Вандевр-ле-Нансі. Україну представляли її спортсмени з асоціації...| Київської області та України | Kiev Time