Сб. Лип 20th, 2024

Надія Дорофєєва плюнула на благодійність і фанатів та кинула волонтерів у Відні на більше ніж 10 тис євро

Надія Дорофєєва черговий скандалНадія Дорофєєва черговий скандал

Надія Дорофєєва відмовилась проводити запланований благодійний концерт у Відні, за який отримала чималий гонорар, – про це повідомив голова Громадської організації “МріяAndry Karioti на своєму каналі ютюб. 

“Мрія” – це відома громадська організація, заснована  українськими активістами у Відні (Австрія), яка виконує роль єдиного координаційного центру для формування українського контенту в австрійському суспільстві. З початку повномасштабної війни активісти “Мрії” об’єднали Українців у Австрії та створили єдиний інформаційний фронт мета якого – системне просування українського порядку денного до публічного дискурсу Австрії та ЄС, зміцнення кола симпатиків України, ініціювання та імплементація проєктів у різних сферах, підтримка існуючих ініціатив. Активісти “Мрії” провели безліч акцій на підтримку України та благодійних концертів і заходів, на яких збиралися кошти на підтримку ЗСУ та постраждалих від російського вторгнення.

Надія Дорофєєва повинна була виступити черговому на благодійному концерті у Відні, який організувала “Мрія”. Концерт ненадовго затримався, так як команда співачки забула внести до списку інструментів стійки для мікрофонів та барабанів, які довезли організатори концерту. Хоч сцена була повністю готова до виступу з запізненням на 40 хвилин Надія Дорофєєва відмовилася виходити до фанатів, а лише забрала другу частину коштів за свій виступ, пообіцявши організаторам виступити наступного разу та зняла відео для соцмереж, що їй не підготували сцену.

Надія Дорофєєва зірваний концерт у Відні
Надія Дорофєєва анонс зірваного концерту у Відні

При тому, що концерт був благодійним, про що анонсували організатори концерту, Надія Дорофєєва взяла за нього гонорар, і як повідомили організатори, вона навіть не подякувала за проживання в готелі та харчування в ресторані. Загалом, як повідомляють організатори,  зірваний концерт (гонорар, приїзд, ресторан, готель для співачки) обійшовся організаторам більше 10 000 євро.

Про деталі зриву благодійного концерту розповідає голова Громадської організації “Мрія” Andry Karioti:

16-го вересня 2023 року у Відні повинен був відбутися благодійний концерт Надії Дорофеевої, котрий так і не відбувся. Концерт був благодійним в співорганізаторстві культурної організації Мрія (м. Відень).

Ціль концерту – збір коштів на тактичну медицину для України. Всі, хто організовували цей концерт, працювали на волонтерській основі.

Не дивлячись на те, що Дорофеева та її команда отримали гонорар та інші виплати >10 тисяч євро, виконавиця відмінила концерт і відмовилась від його переносу.

Надія Дорофеева записала компроментуюче відео, де виставила організаторів нікчемами, а себе – невинною жертвою.

Але чи була ситуація такою справді, як описала Надія у відео, котре не прокоментував тіки ледар.

Новину про відміну концерту висвітлили такі ЗМІ як ТСН, Tabloid, Showbiz та інші: https://tsn.ua/amp/glamur/nadya-dorofyeyeva-skasuvala-koncert-u-vidni-za-licheni-godini-do-pochatku-take-v-moyiy-kar-yeri-vpershe-2411239.html

Але ось висвітлення ситуація з іншої сторони.

Всі деталі історії Дорофеевої від організаторів події з розбором за посиланням: https://youtu.be/tUJsEd6pPxc

Україна переживає важкі часи. Волонтери всього світу консолідуються з бізнесом, культурою, політиками та дипломатами, держслужбовцями усіх країн, щоб допомогти Українській армії та українцям у війні з країною окупантом Росією. Більшість українського шоубізу гостролює та виступає лише для допомоги ЗСУ. В Україні навіть під час виступів виють сирени, десь гасне світло, концерти дійсно зупиняються та іноді зриваються за непереборних умов. Але тут іде мова про Відень, європейське та безпечне місце в Австрії та заробіток співачки Дорофєєвої на благодійному концерті для ЗСУ. Невже, 40 хвилин затримки мають коштувати Українським активістам та волонтерам більше 10 тис євро? А як щодо фанів? Невже “королеві” сцени не дійшло на думку вийти до своїх прихильників, поспілкуватись з ними, та взяти приклад з колег, провівши благодійний аукціон?

Також, до правоохоронних органів та фіскальних служб постає питання щодо чорної каси співачки. Редакція KievTime вважає, що навіть зі скандально отриманих коштів співачка повинна сплатити податки.

В соціальних мережах вже коментують, що Надія Дорофєєва плюнула на благодійність, на своїх фанів, на волонтерів та організаторів, та ще й кинула їх на великі кошти.

Також, щодо зриву благодійного концерту, повернення розпроданих квитків та проблем в українському “благодійному шоубізі” голова Організації “Мрія” звернувся у соціальних мережах до людей, що купували квитки:

В час коли наші військові, медики, рятувальники та волонтери не мають можливості їздити за кордон, а знаходяться кожного дня на межі ризику для життя, є колишні зірки колишнього українського шоубізу, якого після 24.02.2022 більше не існує ?‍♂️ (хоч вони і не розуміють в своїй зацикленій голові цієї зміни). Ті представники, котрі транслюють квазіідею культурної дипломатії, а в кінці кінців просто роблять свій бізнес в чорну, прикриваючись листами громадських організації з європейських країн, які прикладають титанічних зусиль, для забезпечення наших захисників всім необхідним, щоб ті боронили нашу величну Країну Вільних Людей! ??

Нажаль більшість колишнього шоубізу така – для них бізнес > порядності та патріотизму, навіть в час повномасштабного вторгнення?

Ми дуже раді, що не всі є такими – і щиро віримо, що саме ті представники сучасної музичної індустрії, котрі такими не є, і будуть творити та представляти культуру та культурну дипломатію України в Світі сьогодні та в майбутньому ?…

… а от НАДІЇ «в цьому списку» НЕМАЄ ?️

Повний фактаж та розбір ситуації для наших завтрішніх розмов в ШАПЦІ ПРОФІЛЮ ?YouTube прем‘єра о 9:00 CET

P.S. E-Mail для повернення коштів за квиток: [email protected] / альтернатива – VIP-квиток на надкруту подію в лютому 2024?Related Post