Магазин побутової техніки Vencon – це офіційний партнер та авторизований сервісний центр таких брендів як Ecosoft, Atlantic, Bosch, Ariston, DAIKIN, GREE, PRANA.

Купити техніку тут – означає придбати по справжньому якісний товар на довгі роки. Весь представлений асортимент створений для того, щоб покращити дім та комфорт вашого життя.

Магазин побутової техніки Vencon: великий вібир на будь-який смак

Будь-яка сучасна людина, яка цінує свій комфорт та час, не обходиться у повсякденному житті без використання побутової техніки. Адже все (починаючи від холодильника та закінчуючи електробритвою), будучи досягненням багаторічної роботи інженерів та технологів, здатне суттєво полегшити наш побут.

У магазині Vencon представлений виключно якісний товар, а великий вибір побутової та кліматичної техніки на сайті може насправді здивувати.

Vencon магазин побутової техніки
Магазин побутової техніки Vencon 

Що можна придбати у Vencon

Магазин пропонує безліч техніки для дому. Серед товарів:

 • Техніка для кондиціювання. Це і кондиціонери спліт системи, і промислові кондиціонери, і теплові насоси, і моноблочні кондиціонери.
 • Техніка для вентиляції. Зокрема, побутові вентилятори, промислові вентилятори, кухонні витяжки.
 • Техніка для опалення. Зокрема, різноманітні обігрівачі, котли опалення, каміни і не тільки.
 • Техніка для водопостачання. Це і водонагрівачі, і змішувачі, і інженерна сантехніка.
 • Прилади для очищення води. В магазині легко придбати різні фільтри для питної і  побутової води, а також фільтри комплексного очищення.
 • Побутова техніка. Тут ви знайдете пральні і сушильні машини, настільні плити та варильні поверхні, пилососи та сушарки для рук, міксери і блендери, духові шафи, мультіварки та багато іншіх корисних речей.
 • Техніка для зволоження повітря. Зокрема, очищувачі повітря, зволожувачі повітря та бактерицидні опромінювачі.
 • Сантехніка. Душові кабіни, унітази, кухонні мийки, змішувачі, раковини – це все пропонує магазин техники vecon.ua.
 • Електротехніка. Зокрема ліхтари, стабілізатори напруги, генератори, джерела безперебійного живлення.
 • Товари з розряду “розумний будинок”. Різноманітні датчики, камери відеоспостереження, системи захисту від затоплення тощо.

Побутова техніка – це різноманітна технічна апаратура і пристрої, які призначені для використання в повсякденному побуті для вирішення різних завдань та зручності життя.

Послуги від магазину Vencon

Vencon – це не тільки якісний товар, це ще потужна команда справжніх професіоналів. Завдяки інженерам та монтажникам придбання покупця буде змонтовано за всіма нормами та з урахуванням всіх побажань клієнта.

Кожен покупець може бути впевнений, що отримає професійну консультацію з обладнання, а також:

 • грамотне проектування (систем вентиляції, систем кондиціювання, систем опалення та систем водоочистки);
 • професійний монтаж (становлення кондиціонерів, монтаж вентиляції, монтаж опалення тощо);
 • ідеальне обслуговування (кондиціонерів, опалення, вентиляції і не тільки).

Техніка для дому є незамінною частиною сучасного побуту і має ряд важливих функцій та переваг. За 10 років відмінної роботи магазин Vencon заслужив бездоганну репутацію та тисячі вдячних клієнтів. А це найкращий доказ високого професіоналізма команди та якості товару!