Ср. Тра 29th, 2024

Колонки як для Tesla Semi: перший у світі нагнітач V4 офіційно відкритий у Нідерландах

Бер16,2023 #Теsla

Відкрилася перша заправна станція Tesla V4 нового покоління. Трохи більше тижня тому першу роботу над нею побачили на майданчику Хардервейк у Нідерландах і вже було видно, що колони стали вищими, ніж раніше, і більше не мають поглиблення посередині. Спочатку їх було лише чотири, які теж були прикриті. Усі 16 були встановлені у вівторок, а в середу Tesla оголосила, що нагнітач V4, перший свого роду в Нідерландах, тепер відкритий.

Колони Tesla у дизайні Megacharger
Згідно з картою Tesla в Інтернеті, завод у Хардервейку на схід від Амстердама має відкритися у другому кварталі цього року. Однак у вівторок місцевий оглядач @fritsvanens з’ясував, що це могло бути набагато раніше, що й підтвердилося наступного дня. Колони нагнітачів V4 першого покоління тепер відкриті, написала Тесла в Twitter. В даний час їх можна використовувати тільки для власних електромобілів, але це має змінитись після випробувань та оцінок.

По темі: де купити Тесла 3 в Україні (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/)?

Тепер, коли на стійки V4 впали кришки, ви можете побачити, що вони дуже схожі на стійки Megacharger для електровантажівки Semi. Tesla встановила кілька з них на своїй Gigafactory в Неваді. Вони теж білого кольору з червоним написом Tesla, а замість того, щоб перебувати всередині поглиблення, як у попередніх нагнітачів, зарядний кабель з вилкою прикріплений зовні та прокладений навколо колонки до тримача.
Це дозволяє кабелю бути довше, не торкаючись землі, що, ймовірно, і було метою цього редизайну: Tesla все частіше відкриває свої нагнітачі для електромобілів інших марок, деякі з яких мають зарядний порт в іншому місці, що може викликати проблеми з попередніми короткими кабелями. Це відкриття розпочалося в Нідерландах наприкінці 2021 року, і тепер країна також першою у світі здобула нові стійки V4. У повідомленні у Твіттері Tesla підтвердила, що довші кабелі повинні спростити використання з іншими електромобілями.

По темі: придбати Тесла Y в Києві можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/)!

Мегаватної зарядки на Supercharger поки немає
За словами генерального директора Tesla Ілона Маска, нові нагнітачі повинні забезпечувати зарядну потужність вище за раніше можливі 250 кіловат. У Хардервейку цього, здається, не сталося: минулого тижня на одній із трансформаторних шаф для майданчика V4 була помічена табличка, на якій потужність колонок Тесла вказана зі старим значенням. Спостерігач @fritsvanens випробував його відразу після відкриття і підтвердив, що потужність зарядки, як і раніше, становить максимум 250 кіловат.

По темі: придбати Тесла в містах України легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/)!

Однак, це може змінитися за допомогою модифікованої трансформаторної технології. Шафи в Хардервейку виявилися такими ж, як і для попередніх нагнітачів V3, а Tesla Semi заряджається на 750 кіловат на мегазарядних пристроях, які зовні виглядають як опори V4, за словами замовника PepsiCo. Коли Semi було вперше доставлено у грудні 2022 року, також йшли розмови про мегаватну зарядку на нагнітачі.Related Post