На житломасиві Олексіївка залишилися без води 70 багатоповерхових будинків. Сталося це через аварію на каналізаційному колекторі.

Про це  розповіли в прес-службі КП “Харківводоканал”.

“Обвал каналізаційного колектора з діаметром труби 800 мм стався напередодні близько 20:00 на території гаражного кооперативу, що по вулиці Білогірській. Без води залишилися 70 багатоповерхових будинків по вулицях Ахсарова, Людвіга Свободи і проспекту Перемоги”, – зазначили в прес-службі.

Підвезення води здійснюється автоцистернами.

“Всю ніч на місці працювали ремонтні бригади. Зараз роботи тривають”, – додали в прес-службі.

Як стало відомо, організовано перекачування каналізаційних стоків, проводяться земляні роботи з подальшим ремонтом трубопроводу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/slavina-pina-redukcija-vode.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/slavina-pina-redukcija-vode-150x150.jpgKiev-TimeСуспільствоаварія,Вода,ХарківНа житломасиві Олексіївка залишилися без води 70 багатоповерхових будинків. Сталося це через аварію на каналізаційному колекторі. Про це  розповіли в прес-службі КП 'Харківводоканал'. 'Обвал каналізаційного колектора з діаметром труби 800 мм стався напередодні близько 20:00 на території гаражного кооперативу, що по вулиці Білогірській. Без води залишилися 70 багатоповерхових будинків по вулицях Ахсарова, Людвіга...| Київської області та України | Kiev Time