Авіакомпанія Swiss International Airlines, що входить до Lufthansa Group, 26 березня, після майже чотирирічної перерви, відновила польоти до Міжнародного аеропорту “Бориспіль” (Київ) з Цюріха.

Як повідомив генеральний директор Swiss в Україні Рене Койнзак під час прес-конференції у Києві в понеділок, партнерство з авіакомпанією Swiss надасть можливість українцям подорожувати до Швейцарії чотири рази на тиждень – у понеділок, середу, п’ятницю та неділю.

Компанія Swiss виконуватиме чотири рейси на тиждень на літаках А320, запропонувавши місця бізнес- і економ-класу.

“Ми хочемо, щоб і українці відвідали Швейцарію, і якомога більше швейцарців відвідали Україну. Швейцарія важливий інвестор для України, який створив тут 30 тис. робочих місць і є п’ятим за рахунком донором країни. Ми сподіваємося, що Україна розвиватиметься, і ви побачите нові швейцарські інвестиції”, – констатував присутній на прес-конференції посол Швейцарії в Україні Гійом Шойер.

У жовтні 2014 року авіакомпанія Swiss відмінила рейс Київ – Цюрих, зі слів представників компанії, рішення було прийняти під впливом економічних причин.

SWISS – найбільша авіакомпанія Швейцарії, яка виконує регулярні рейси в європейські країни, Північну і Південну Америку, Африку та Азію. Основним вузловим аеропортом авіакомпанії є аеропорт Цюриха.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Aviakompaniya-SWISS-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Aviakompaniya-SWISS-707x400-150x150.jpgКиївTimeБориспільКиївКиївська областьСуспільствоавіакомпанія Swiss,Київ,міжнародні авіарейси,Швейцарський перевізникАвіакомпанія Swiss International Airlines, що входить до Lufthansa Group, 26 березня, після майже чотирирічної перерви, відновила польоти до Міжнародного аеропорту 'Бориспіль' (Київ) з Цюріха. Як повідомив генеральний директор Swiss в Україні Рене Койнзак під час прес-конференції у Києві в понеділок, партнерство з авіакомпанією Swiss надасть можливість українцям подорожувати до Швейцарії...| Київської області та України | Kiev Time