Якщо пункт підзарядки мобільних телефонів на станції “Золоті ворота” користуватиметься попитом, додаткові пункти підзарядки з’являться і на інших станціях.

Пункт підзарядки мобільних пристроїв, скористатися яким можно абсолютно безкоштовно,
відкрили у вестибюлі станції Київського метрополітену “Золоті ворота”. Працюватиме пункт без вихідних з 06.00 до 24.00, повідомили у прес-службі КП ”Київський метрополітен”.

Проект реалізувала мережа з розповсюдження преси в метрополітені ТОВ “Метромедіа”, тож знайти пункт підзарядки на станції можна біля кіоска з пресою.В тому разі, якщо послуга користуватиметься попитом, додаткові пункти підзарядки мобільного з’являться на інших станціях.

В КП ”Київський метрополітен” вибір саме цієї станції називають невипадковим, оскільки у арт-вестибюлі “Золотих воріт” регулярно відбуваються цікаві заходи, і пасажири часто призначають тут зустрічі.

Потенційних користувачів просять дотримуватися правил експлуатації приладів, а також не залишати свої мобільні телефони без нагляду для уникнення непорозумінь.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на Контрактовій площі вандали розламали “розумні” скамійки, які були обладнані послугою підзарядки мобільного та роздавали Wi-Fi .https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/744097.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/744097-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКиївський метрополітен,станція "Золоті ворота"Якщо пункт підзарядки мобільних телефонів на станції 'Золоті ворота' користуватиметься попитом, додаткові пункти підзарядки з'являться і на інших станціях. Пункт підзарядки мобільних пристроїв, скористатися яким можно абсолютно безкоштовно, відкрили у вестибюлі станції Київського метрополітену “Золоті ворота”. Працюватиме пункт без вихідних з 06.00 до 24.00, повідомили у прес-службі КП ”Київський метрополітен”. Проект реалізувала мережа...| Київської області та України | Kiev Time