До такого заходу вдадуться заради розвантаження станції.

Під час святкування Водохреща для забезпечення належного перевезення пасажирів і розвантаження станції метро “Гідропарк” буде відкрито другий вихід. Про це повідомили в КП “Київський метрополітен”.

“19 січня, з 10 до 17 години, крім основного, на станції “Гідропарк” працюватиме додатковий вихід (східний вестибюль)”, – йдеться у повідомленні.

Вестибюль № 2 (східний) працюватиме з 10:00 до 17:00, а вестибюль № 1 – у звичайному режимі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київському метрополітені з’являться банкомати Приватбанку.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/e6aXG7e7.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/e6aXG7e7-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоВодохреща,Київський метрополітенДо такого заходу вдадуться заради розвантаження станції. Під час святкування Водохреща для забезпечення належного перевезення пасажирів і розвантаження станції метро 'Гідропарк' буде відкрито другий вихід. Про це повідомили в КП 'Київський метрополітен'. '19 січня, з 10 до 17 години, крім основного, на станції 'Гідропарк' працюватиме додатковий вихід (східний вестибюль)', - йдеться...| Київської області та України | Kiev Time