Депутати Київради пропозицію про перетворення Бессарабської площі на пішохідну зону підтримали одноголосно.

У Шевченківському районі Києва планують зробити пішохідною Бессарабську площу. Про це в Facebook повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

“Депутати Київради та комісії Київради одноголосно підтримали пропозицію і взяли до відома результати проведеної школи-воркшопу та попередні результати дослідження”, – написав Симонов.

Проект реконструкції, який схвалила транспортна комісія, виграв на осінній школі-воркшоп з реорганізації дорожнього руху.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що готову на 80% станцію метро “Львівська брама” планують якнайскоріше добудувати.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/335906_1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/335906_1-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоШевченківський районБессарабська площа,КиїврадаДепутати Київради пропозицію про перетворення Бессарабської площі на пішохідну зону підтримали одноголосно. У Шевченківському районі Києва планують зробити пішохідною Бессарабську площу. Про це в Facebook повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов. 'Депутати Київради та комісії Київради одноголосно підтримали пропозицію і взяли до відома результати проведеної школи-воркшопу та попередні результати дослідження',...| Київської області та України | Kiev Time