Київський метрополітен перевів 11 турнікетів на “режим без жетонів”

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу столичної підземки.

“Київський метрополітен продовжує роботу з переходу на автоматичні засоби оплату проїзду. На режим без жетонів з 24 травня переведено ще 11 турнікетів, в тому числі на станціях “Хрещатик”, “Майдан Незалежності”, “Дорогожичі”, “Оболонь”””, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що столичне метро технічно готується збільшити кількість турнікетів для обслуговування банківських карток.

Також планується відкриття додаткової каси з обслуговування користувачів електронними засобами оплати. Зараз така працює на станції метро “Політехнічний інститут”.

Нагадаємо, наприкінці грудня 2016 року в київському метрополітені обмежили продаж жетонів в одні руки. Пасажирам радять переходити на картки, бо тепер можна придбати не більше двох жетонів за один раз.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/239785-e1495454449644.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/239785-150x150.jpgadminСуспільствожетони,Київ,метро,турнікетКиївський метрополітен перевів 11 турнікетів на 'режим без жетонів' Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу столичної підземки. 'Київський метрополітен продовжує роботу з переходу на автоматичні засоби оплату проїзду. На режим без жетонів з 24 травня переведено ще 11 турнікетів, в тому числі на станціях 'Хрещатик', 'Майдан Незалежності', 'Дорогожичі', 'Оболонь''',...| Київської області та України | Kiev Time