Вт. Лип 23rd, 2024

У столиці відновлять будівництво метро на Виноградар

Лип5,2023

Уже у вересні цього року в Києві відновлять роботи з будівництва метро на Виноградар.

Про це в ефірі телеканалу “Київ24” повідомив керівник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.

Перед початком робіт спеціалісти мають відкоригувати проєктну документацію, яка вже застаріла.

Проєкт був розроблений у 2017-2018 роках. Інститут, який проводить науковий супровід проєктування, побачив, що є недосконалості проєкту. Треба змінювати технічні рішення, і нам необхідно зробити це коригування. Коригування буде завершено в серпні, і з вересня ми приступимо до роботи за новим проєктом, — зазначив Віктор Брагінський.

За інформацією очільника “Київського метрополітену”, мер Києва поставив завдання завершити будівництво перших двох станцій метро до кінця 2024 року.

Перд нами мер поставив чітке завдання: ми повинні до кінця 2024 року побудувати дві станції метро — “Мостицька” і “Проспект Правди”. І в першому кварталі 2025 року зробити пуско-налагоджувальні роботи, щоб вони повноцінно зафункціонували, — заявив керівник КП “Київський метрополітен” Віктор Брагінський.

Нагадаємо, що плани про будівництво метро на Виноградар мер Києва Віталій Кличко оголосив ще у 2016 році. У 2017 році КП “Київський метрополітен” провів тендер на проєктування, а у 2018 році міська рада затвердила проєкт на будівництво.

Будівництво мали завершити у 2021 році, але “Київметробуд” не зміг виконати роботи у вказані терміни. Причина — локдауни через коронавірус.Related Post