За майже шість років, що пройшли з перших постачань у США в середині 2017 року, Tesla Model 3 отримала безліч прихованих нововведень у вигляді покращених компонентів та програмного забезпечення, але видимих практично немає. Однак, згідно з повідомленнями, це має змінитися цього року, і насправді останнім часом у Каліфорнії кілька разів бачили Model 3 з брезентом спереду та ззаду, що говорить про зміну зовнішнього вигляду. Тепер з’явилося перше фото, де видно, як Tesla переробила передню частину.

Модель 3 з новими фарами

Він був опублікований у четвер увечері під назвою «Model 3 Refresh» без будь-якої додаткової інформації на платформі Reddit (див. вище). На ньому зображено чорний автомобіль без логотипу, лише наполовину прикритий сірим брезентом, який, ймовірно, призначався для запобігання таким записам. Видима передня частина та колісні диски нагадують Tesla Model 3, але також мають невеликі відмінності. Фари та бампер, здається, були змінені, що зробило автомобіль більш гладким загалом.
За часів переконливих підробок ІІ питання справжності зображення обговорювалося інтенсивно, але спочатку не було виявлено типових помилок, які б говорили на користь штучно згенерованого фото. Декілька спостерігачів за Tesla у Твіттері також сказали, що те, що вони бачать, відповідає їхній інформації про майбутнє оновлення Model 3. @teslacope, наприклад, повідомив, що бачив схожі фотографії без вуалі. Зокрема, він дізнався, що Model 3 (https://tsk.ua/katalog-avto/) має отримати модифіковані фари.
Ймовірно, таємно зроблене фото для публіки, схоже, це підтверджує. Згідно з більш ранніми чутками, найменша Tesla також отримає аналогічний вигляд ззаду, котрий також включатиме нові фари. На знімку із холу практично не видно салону автомобіля. У кабіні видно край знайомого центрального сенсорного екрану, а панель приладів може бути вигнутою до водія, а не прямою, як останнім часом.

За темою: купити Тесла X в Україні можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-x/)!

Tesla планує розпочати виробництво у третьому кварталі

В іншому інформаційне агентство Reuters мала в своєму розпорядженні конкретну інформацію про оновлення Tesla Model 3. У листопаді 2022 року вона повідомила про один такий проект під кодовою назвою Highland. Це має знизити собівартість виробництва та зробити електромобіль більш привабливим усередині та зовні, заснований на Tesla Model S (https://tsk.ua/katalog-avto/model-s/), представленій в оновленому вигляді на початку 2021 року. Згідно з звітом, Gigafactory у Китаї та головний завод у Фрімонті були призначені як виробничі майданчики, тобто обидва заводи, на яких досі вироблялася Модель 3. Агентство Reuters назвало третій квартал 2023 року запланованою датою початку цього в Китаї.