Вт. Тра 21st, 2024

Tesla Model Y невдовзі може випередити за продажами Toyota Corolla

Сер9,2022
Зараз найпопулярнішим легковим автомобілем у світі залишається Toyota Corolla, але у 2023 році все може змінитися – на п’яти японському седану наступає американський електромобіль Tesla Model Y.

Кросовер Model Y вже став найпродаванішою «батарейною» машиною, до кінця року він перевершить всі актуальні моделі по виторгу, а в наступному, ймовірно, отримає звання найпопулярнішого легкового транспортного засобу за загальним обсягом продажів. Це стане можливим завдяки виробничим потужностям «Гігафабрик» Tesla у Техасі та Берліні, де збирають лише Model Y.

Проте не все в американського автовиробника йде за планом. Так, на зборах акціонерів Маск заявив, що пікап Cybertruck, який чекають вже три роки, буде дорожчим, ніж передбачалося, а його технічні характеристики будуть не такими, які мав представлений у 2019 році прототип. Тим часом дизайн серійного Cybertruck вже затверджений. Конвеєра модель має дістатися в середині 2023 року. У найближчі місяці на «Гігафабриці» в Техасі розпочнеться встановлення та налагодження відповідного обладнання.

https://tsk.ua/katalog-avto/Related Post