Після резонансного ДТП із маршрутним таксі, яке сталося в Оболонському районі Києва тиждень тому, у КМДА ініціювали перевірку перевізників, які виходять на міські маршрути.

В столиці розпочалася позапланова перевірка маршруток, задля чого  було створено відповідні комісії з технічних розслідувань обставин та причин ДТП. У разі виявлення порушень буде здійснено комплексну перевірку господарської діяльності перевізника та у подальшому розглянуто питання анулювання ліцензії на право здійснення пасажирських перевезень, повідомляють у прес-службі КМДА.

Так, за два дні було перевірено маршрутні таксі за маршрутами №464, 459, 474, 497-К, 450, 437, 408, 201, 200-К, 198 та 194.

“У маршрутному таксі за маршрутом №201 технічне завдання не відповідало заявленому в конкурсі, а в маршруті №459 кількість транспортних засобів не відповідала договору. Такі порушення є підставами для розірвання договорів з цими перевізниками”, – йдеться у повідомленні.

Також під час рейду спіймали нелегального перевізника на маршруті № 501, який наказом Департаменту вже закритий. У результаті були накладені штрафні санкції на водія.Фахівці “Укртрансбезпеки” склали акти на порушників. Перевірки перевізників триватимуть протягом наступних двох тижнів.

Нагадаємо, 4 листопада внаслідок ДТП з маршруткою у столиці загинуло подружжя.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/marshrutky_9.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/marshrutky_9-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоДТП на Оболоні,перевірка маршруток у КиєвіПісля резонансного ДТП із маршрутним таксі, яке сталося в Оболонському районі Києва тиждень тому, у КМДА ініціювали перевірку перевізників, які виходять на міські маршрути. В столиці розпочалася позапланова перевірка маршруток, задля чого  було створено відповідні комісії з технічних розслідувань обставин та причин ДТП. У разі виявлення порушень буде здійснено комплексну перевірку...| Київської області та України | Kiev Time