Цьогорічні результати ЗНО будуть множити на три коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Про це 12 травня на прес-конференції у Львові розповіла міністр освіти у науки України Лілія Гриневич, повідомляє Львівський портал.

“Цього року запроваджені так звані регіональний, галузевий та сільський коефіцієнти. Це означає, що конкурсний бал буде домножуватись на коефіцієнт. Цими коефіцієнтами ми хочемо збалансувати кількість вступників по всіх регіонах України. Не може бути таке, що всі вступають тільки в одне місто Київ. Одним зі стимулів обирання інших міст є регіональний коефіцієнт. Якщо діти вступають до Києва, то їхній коефіцієнт 1. Якщо до Дніпра, Львова, Одеси, Харкова – 1,1, якщо до Донецької чи Луганської областей, переміщених ВНЗ, то їх коефіцієнт 1,3. По всіх інших регіонах – 1,2”, – пояснила міністр.

За словами Гриневич, галузевий коефіцієнт зорієнтовано на природничо-технічні спеціальності.

Окрім цього, є і сільські коефіцієнти: конкурсний бал дітей, що навчаються в сільських населених пунктах, буде домножуватись на 1,2.

“Цих абітурієнтів треба підтримувати, бо вони дуже часто не мають доступу до якісної освіти”, – аргументувала Лілія Гриневич.

Зауважимо, цьогоріч абітурієнти можуть реєструвати свої електронні кабінети вже з 29 червня. Це роблять для того, щоб реєстрація «не накладалась» з поданням документів, щоб не зависали сервери.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/30769-e1494678417893.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/30769-150x150.jpgadminЗроблено в УкраїніСуспільствоелектронний кабінет,ЗНО,коефіцієнт ЗНО,освітаЦьогорічні результати ЗНО будуть множити на три коефіцієнти: регіональний, галузевий та сільський. Про це 12 травня на прес-конференції у Львові розповіла міністр освіти у науки України Лілія Гриневич, повідомляє Львівський портал. 'Цього року запроваджені так звані регіональний, галузевий та сільський коефіцієнти. Це означає, що конкурсний бал буде домножуватись на коефіцієнт. Цими...| Київської області та України | Kiev Time