Чт. Лип 25th, 2024

Торгівля після заборони: як в київських кіосках крадькома продають алкоголь

Рішення КМДА про заборону торгівлі міцними алкогольними напоями у кіосках та МАФах діє вже майже місяць – але чи всі власники цих закладів торгівлі чесно виконали умови, поставлені міською владою? Адже йшлося про те, що за їх недотримання підприємці ризикуватимуть ануляцією дозволів на торгівлю або навіть знесенням торгових точок. 

Цікавий експеримент повели журналісти видання “Сегодня”, спробувавши придбати міцний алкоголь та пиво в декількох кіосках Києва. Зі слів самих же продавців з’ясувалося, що алкогольні напої продають і досі – але таємно і лише перевіреній клієнтурі, яку шкода втрачати.

Вдалося журналістам і відшукати кілька торгових точок, які продають алкоголь не криючись – зокрема, на Святошинському ринку, в мікрорайонах Оболонь, Троєщина, Борщагівка; біля станцій метро “Дарниця” та “Позняки”.

В той же час, у КМДА заявляють, що пильно слідкують за дотриманням заборони. Так, за словами в.о. директора КП “Київблагоустрій” Андрія Андрєєва, лише минулого тижня було анульовано 30 договорів із власниками кіосків та МАФів, які продовжували торгувати алкогольними напоями, а наступного тижня планують переглянути ще 40 договорів. Усього ж у Києві налічується близько двох тисяч незаконних МАФів, на які очікує демонтаж.

Повідомляти про незаконну торгівлю алкоголем можуть і самі небайдужі до проблеми кияни – для цього їм потрібно звертатися у КП “Київблагоустрій” або зателефонувати на гарячу лінію за номером 15-51.

 Related Post