З 7 листопада в аеропорту “Київ” (Жуляни) пасажирам, щоб потрапити до зони вильоту, достатньо буде пред’явити електронну версію посадкового талону на екрані смартфону.

Повідомляється, що електронна система зчитування запрацювала як на міжнародних, внутрішніх, так і бізнес-авіарейсах, що обслуговуються в бізнес-терміналі “В”. Впровадження системи стало можливим завдяки тому, що підприємство встановило сканери електронної системи зчитування посадкових талонів у зоні контролю на авіаційну безпеку.

Відтепер пасажир, який подорожує лише з ручною поклажею, завдяки мобільному посадковму талону може пройти одразу на контроль, оминаючи стійку реєстрації. Виняток становлять пасажири авіакомпанії Wizz Air, що є громадянами України або інших держав, що не входять до Євросоюзу, – їм, як і раніше, необхідно підходити на стійку реєстрації для проведення візової перевірки.

Нині електронні версії посадкових талонів пасажири можуть також використовувати в аеропортах “Бориспіль”, “Львів” і “Харків” в разі, якщо авіакомпанії підтримують таку послугу.

Нагадаємо, в Київському метрополітені віднедавна можна оплачувати проїзд за допомогою смартфона, на який встановлено відповідний додаток.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1510057666-3183.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1510057666-3183-150x150.jpgYuliyaСуспільствоАеропорт Київ,електронна система зчитування посадкових талонів,ЖуляниЗ 7 листопада в аеропорту 'Київ' (Жуляни) пасажирам, щоб потрапити до зони вильоту, достатньо буде пред'явити електронну версію посадкового талону на екрані смартфону. Повідомляється, що електронна система зчитування запрацювала як на міжнародних, внутрішніх, так і бізнес-авіарейсах, що обслуговуються в бізнес-терміналі 'В'. Впровадження системи стало можливим завдяки тому, що підприємство встановило...| Київської області та України | Kiev Time