Мер Києва Віталій Кличко в Німеччині обговорив подальші кроки з добудови Подільсько-Воскресенського мосту​.

Відновлення та подальший розвиток інфраструктури Києва наразі є першочерговим завданням міської влади, а добудова Подільско-Воскресеньского мосту взагалі вважається стратегічним проектом. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини у Вольфсбурзі.

Також під час конференції у Вольфсбургу Кличко зустрівся з німецькими фахівцями-інженерами і представниками консалтингових компаній, з якими обговорив технологічні та технічні умови, які повинен забезпечити Київ для добудови мосту. Обговорили і модель, за якою німецька сторона може брати участь в реалізації проекту.

“Ми зустрілися з фахівцями, продовжуємо переговори з німецькими урядовцями, з потенційними інвесторами. Питання добудови і запуску Подільсько-Воскресенського мосту для Києва принципово важливе. Але проект потребує інвестицій на рівні 400 млн євро. І інвесторам якимось чином потрібно буде повертати вкладені ними кошти. Тому ми продовжуємо обговорювати всі моменти і деталі, щоб, коли вони будуть узгоджені, приступити до активної роботи з добудови мосту”, – розповів Віталій Кличко.

Найближчим часом до Києва прибуде делегація технічних спеціалістів з Німеччини для опрацювання подальших кроків.

Нагадаємо, раніше Віталій Кличко заявив, що після того, як Подільсько-Воскресенський міст буде добудовано, проїзд ним можуть зробити платним задля того, щоб повернути гроші інвесторам.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/58_main.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/58_main-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоВіталій Кличко,Подільсько-Воскресенський містМер Києва Віталій Кличко в Німеччині обговорив подальші кроки з добудови Подільсько-Воскресенського мосту​. Відновлення та подальший розвиток інфраструктури Києва наразі є першочерговим завданням міської влади, а добудова Подільско-Воскресеньского мосту взагалі вважається стратегічним проектом. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на конференції федеральних міністрів транспорту Німеччини у Вольфсбурзі. Також під час...| Київської області та України | Kiev Time