Мер Києва Віталій Кличко заявив про плани провести найближчим часом перепис населення в столиці.

Про це він повідомив в ефірі “112 Україна”.

“Останній раз перепис населення у Києві відбувався у 2002 році. Тоді встановили цифру 2 млн. 800 тис. людей. Тепер ми проводитимемо ще раз перепис населення. Але сьогодні, попередньо працюючи з операторами телефонного зв’язку, ми можемо приблизно сказати, що у Києві проживає близько 4 млн. людей”, – зазначив Кличко.

Мер також заявив, що відсутність безробіття в Києві є показником розвитку міста.

“Більше того, ми порівнювали міста, у Києві відсутнє безробіття, більше 530 тис. кожен ранок приїжджає у Київ на роботу, ввечері від’їжджає, тому що тут є робота. Це дуже важливо. Це для нас показники розвитку міста”, – додав міський голова.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів переніс Всеукраїнський перепис населення з 2016 р. на 2020 р.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/8dUY5USX.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/8dUY5USX-150x150.jpgadminПолітикаСуспільствоКиїв,Клічко,Перепис населенняМер Києва Віталій Кличко заявив про плани провести найближчим часом перепис населення в столиці. Про це він повідомив в ефірі '112 Україна'. 'Останній раз перепис населення у Києві відбувався у 2002 році. Тоді встановили цифру 2 млн. 800 тис. людей. Тепер ми проводитимемо ще раз перепис населення. Але сьогодні, попередньо працюючи...| Київської області та України | Kiev Time